Transport management system

TMS використовується для планування перевезень вантажів, оцінки вантажів, вибору відповідного маршруту і перевізника, управління фрахт-рахунками і платежами.

Це рішення дозволяє значно знизити транспортні та часові витрати та підвищити якість управління доставками.

ТMS-система — система для автоматизації транспортної логістики, призначена для щоденного планування маршрутів, контролю та аналізу ефективності транспорту.

Це рішення з автоматизації, що підійде для індивідуальних бізнес-процесів клієнта. Такий підхід надає можливість обійти конкурентів та оптимізувати роботу власного підприємства, зокрема збільшити маржинальність бізнесу.

Комплекс системи це:

01

Вивчення та аналіз компанії

Під час проектування персональних систем автоматизації логістики ми вивчаємо та детально аналізуємо роботу компанії, щоб визначити функціонал ІТ-рішення, який найкраще відповідатиме потребам замовника. Правильно спроектована система може стати прискорювачем розвитку бізнесу. Щоденні процеси оптимізуються, а час працівників використовується раціонально.

02

Система онлайн моніторингу

За допомогою API, наші TMS-системи мають можливість зчитувати дані з GPS-трекерів, які використовують водії транспортної компанії. Це гарантує моніторинг транспорту підприємства і пересування автомобілів в режимі онлайн, а також формує історію пересувань по кожному автомобілю (архів). Всі дані транслюються в облікову систему підприємства для подальшої аналітики.

03

Мобілізація системи логістики

Автоматизація транспортної логістики повинна забезпечувати доступ до інформації в реальному часі. З цією метою ми пропонуємо створення мобільного додатку TMS. Він гарантує учасникам ланцюжка поставок безперешкодний доступ до системи в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою смартфона (за допомогою платформ: iOS та Android).

Особливо актуальна мобільна версія TMS для водіїв вантажівок — мобільний додаток забезпечує можливість оперативно інформувати адміністратора про рух вантажівки, відхиленнях від маршруту та інші позаштатні ситуації.

Спроектовані нами TMS можуть автоматизувати ключові процеси:

Планування

Індивідуальна система автоматизації підбирає найбільш ефективні схеми транспортування, з урахуванням пріоритетності параметрів: вартість транспортування, кількість транспортних засобів, мінімально необхідну кількість зупинок в дорозі і т.д.

Транспортування

Застосування індивідуальної TMS дозволяє моніторити процес доставки вантажу в режимі 24/7.
Система автоматизує роботу диспетчера і контролює рух вантажу. Як правило, для цього використовується геоінформаційна система — GIS-сервіс.

Оформлення документації

Під час транспортування виникає потреба контактувати з різними службами (портом, митницею і т.д). TMS допомагає автоматизувати процеси оформлення документації та зв'язку з учасниками процесу транспортування.

Розрахунки

TMS-система автоматизує процеси розрахунків, необхідних для транспортування вантажу: оптимальні втрати вантажу, контроль залишків, розрахунок норми витрати бензину тощо. Програма TMS здатна аналізувати вхідні дані, грунтуючись на ключових показниках продуктивності.

Впровадження системи
TMS
  • зниження витрат на паливно-мастильні матеріали
  • скорочення часу на планування доставок
  • ведення ефективного контролю
  • прозорий облік витрат на доставку