F`Systems перспектива

Ми дбаємо про довгострокову перспективу

Через роки дизайн повинен залишатися зручним й актуальним, а якість продукту — високою.

01Бекграунд

Розробка систем потребує глибокого занурення в бізнес-процес

  • Співпраця з представниками різних сфер, деколи дуже специфічних та вузьких, сформувала різноманітне коло наших компетентенцій.
  • Ми вибудували власне уявлення моделі бізнес-світу та розвинули ділову інтуїцію, тому швидко налаштовуємося на стиль роботи клієнта та його спеціалізацію.
  • Дослідження нових сфер вчить переосмислювати робочі задачі, знаходити неочевидні взаємозв’язки, поєднувати рішення з різних областей.
  • Усе це необхідно, щоб створювати нові візуальні та функціональні рішення.
pic

02Відвертість

Цю рису цінують не завжди, але ми віримо в її незаперечну силу та велику роль у формуванні успішних ділових відносин

Ми без вагань повідомимо клієнту, якщо вважаємо, що він неправий. Це відбувається виключно з однієї причини: наша компанія також зацікавлена у вдалому рішенні задачі клієнта.

На практиці ми неодноразово перевірили, що професійна дискусія та двосторонній пошук компромісів у суперечливих ситуаціях приводять до дуже вдалих рішень.

pic

03Чіткість

Ми з повагою ставимося до часу клієнта та до своєї роботи, тому дбаємо про дотримання строків

Виходячи з практики, ми знаємо, що час на процеси проектування складних систем важко чітко розрахувати заздалегідь. Тому задаємо строки так, щоб у клієнта було розуміння планових термінів впровадження різних етапів систем, та впливу зміни чи доповнення задачі на строк проекту.

Ми докладаємо зусилля, щоб клієнт завжди відчував комфорт від визначеності, прозорості всіх умов нашої співпраці та міг впевнено будувати свої плани.